link_mdr
aktualności
2012 :
  1. 1 - 12 |
  2. 13 - 24 |
  3. 25 - 36 |
  4. 37 - 48 |
  5. 49 - 60 |
  6. 61 - 72 |
  7. 73 - 84 |
  8. 85 - 96 |
  9. 97 - 106 |
  min min min min min min min min min min min min
16 kwietnia 2012

Harfa-Harryson powiększa się

Harfa-Harryson - jedna z największych firm rowerowych w Polsce otwarła powiększony prawie trzykrotnie salon rowerowy we Wrocławiu. Zamiast dotychczasowych 350 metrów kwadratowych w sklepie na ul Robotniczej 52A klienci będą mieli do dyspozycji 1000 metrów.

Cała nowa powierzchnia (powstała na miejscu magazynu, który z kolei przeniósł się do kolejnej hali) będzie przeznaczona na prezentacje rowerów - teraz w Dolnośląskim Centrum Rowerowym jest możliwe wystawianie jednocześnie aż 340 jednośladów.

Uroczyste otwarcie nowej hali odbyło się 12 kwietnia w gronie znakomitych gości - miedzy innymi wojewody dolnośląskiego Rafała Jurkowlańca, prezesa PzKol Wacława Skarula, wiceprezydenta Wrocławia - Macieja Bluja, wybitnego kolarza Stanisława Szozdy oraz oczywiście sprawcy całego zamieszania - Henryka Charuckiego - właściciela firmy.

Nowa część sklepu robi wrażenie przestronnością i łatwością dostępu do rowerów. Przez środek wielkiego pomieszczenia namalowano imitację dwukierunkowej ścieżki rowerowej przy której z kolei postawiono drogowskazy kierujące do różnych typów rowerów - szosowych, górskich Cross-Country, czy też dziecięcych.

Dotychczasowe pomieszczenia wykorzystywane do wystawiania rowerów będą wykorzystane do prezentacji akcesoriów oraz ubrań.

 

Więcej zdjęć na portalu wrower.pl

Marcin Korzonek

http://www.wrower.pl/

spacer
w powijakach
HH jeszcze daleko do takich przybytków jak Stadler - wielkiego sklepu dla dwukołowców, gdzie wszelakimi rowerami można śmigać po sklepie, jest specjalny tor przeszkód i inne atrakcje... Ciągle jesteśmy w powijakach, kto chce doznać szoku kulturowego, niech wybierze się do Berlina.

aja

Język!
Co z robiła - otwarła?!

kangur

harfa harfą, ale te ceny .
.. i żeby z tych cen jeszcze trochę spuścili. bo jako dystrybutor paru dość istotnych marek są po prostu drodzy.

artek

Język
Obie formy "otwarła" i "otworzyła" są poprawne. Radzę następnym razem się dokształcić przed manifestowaniem swojego oburzenia :)

Al

ceny
ceny mają moim zdaniem bardzo mocno przesadzone, na Allegro można te same czesci kupic dobre 20-30% taniej. Skoro maja miejscowke jak typowa hurtownia, zadne centrum miasta, sa dystrybutorami, to ceny powinni miec podobne jak na Allegro, a nie ze na Allegro lancuch XT mozna kupic za 80zl a u nich za 116. do tego wszystko co maja to jest markowe a wiec drogie. Nie zawsze trzeba kupowac wszystko najlepsze. Przyklad = rekawiczki. Maja praktycznie tylko Mavic w cenie od 150zł wzwyz. Sorry ale za takie rekawiczki to wole skoczyc do Decathlonu i kupic trzy pary i miec trzy razy dluzej bo w wielu produktach np ciuchach az takiej roznicy w jakosci nie ma. Do tego harfa jest dystrybutorem Srama i np wciskaja tylko te produkty gdy Shimano jest rownie dobre

Wojtekilosc komentarzy: 5
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ - dnia 2019 - 02 - 16
     
   
lista pozostałych artykułów w dziale aktualności
 
home
o nas
działania i opinie
miasto
rekreacja
biblioteka
warto wiedzieć
aktualności
prasa